Ndryshimi mes inspektimeve të "Mulatët"

12 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Halle Berry - USS Kearsarge a.jpg|thumb|right|250px|Halle Berry]]
 
'''Mulatët''' Janë pasardhës të qiftefeve të përyiera në mes të bardhëve dhe zezakëve.