Dallime mes rishikimeve të "Procesi i Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Procesi i Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP)''', është një forum i rëndësishëm politik në Evropën Juglindore, që synon bashkëpunimin në disa fusha si për paq...)
 
 
Kryesimi i SEECP është njëvjeçar dhe kryesinë e radhës e ushtron Shqipëria, duke filluar nga muaji qershor 2014.
 
 
 
[[Kategoria:Organizata]]