Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

46 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| vendndodhja = [[Fieri|Fier]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[17 Qershor]] [[1925]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[Koço Kokëdhima]], {{flamuri|Shqipëria}} [[Elidon Demiri]]
| trainer menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[ElidonArtan DemiriMërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë
| adresa = Lgj. 15 Tetori , 9301-9305 Fieri, Fier , Shqipëri
| faqja_zyrtare =
| stadiumi = [[Stadiumi "Loni Papuçiu"|Stadiumi Loni Papuçiu]]