Dallime mes rishikimeve të "Shpikja"

68 bytes added ,  8 vjet më parë
U kthye versioni 1411764 i bërë nga 46.99.57.83 (diskutimet)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(3 shpikje dhe Zbulime)
(U kthye versioni 1411764 i bërë nga 46.99.57.83 (diskutimet))
'''Shpikja''' është risi nëse nuk përmbahet në njohurinë e mëparshme. Për përcaktimin e
3 Zbulime dhe Shpikje
risisë, detajet e njohurisë së mëparshme mund të shqyrtohen vetëm individualisht. <ref name=KK200449>LIGJI PËR PATENTIM [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_49_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>
 
{{cung}}
Amerika zbuloi kontinentin e ri.
== Burimi i të dhënave ==
Danezet shpiken teleskopin e pare.
<small><references /></small>
Englebartët shpikën miun e kompjuterit.
 
[[Kategoria:Shpikje| ]]
--[[Speciale:Kontributet/46.99.57.83|46.99.57.83]] 13 shkurt 2014 19:59 (CET)Lenushi--[[Speciale:Kontributet/46.99.57.83|46.99.57.83]] 13 shkurt 2014 19:59 (CET)