Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

 
::Përshendetje Klein, te kerkoj vertet ndjese per vonesen ne pergjigje por, mire do te ishte te me shkruaje ne faqen time te diskutimit ne menyre qe te te pergjigjem ne faqen tende me shpejt. Persa i perket termave ... rreshti i pare me emrat Nome, Abitanti etj eshte sa per tu orientuar dmth nuk eshte nevoja te perkthehet ndersa emrat e vendbanimeve eshte praktike te lihen ashtu siç jane. Kur thashe termat e kisha llafin per gjithcka tjeter qe mbetet ne databaze ... dmth pershkrimet e figurave ... lidhjet e jashtme ... patite politike nese ka e gjithcka tjeter qe mund te pershtatet ne shqip. Me trego progresin e deritanishem ne menyre qe te te orientoj me tej. Pune te mbare! --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 24 dhjetor 2013 13:37 (CET)
 
== Njoftim për kandidim ==
 
I nderuari K. Muci, po vendos këtë mesazh për t'ju njoftuar se kam vendosur kandidimin tim për administrues. Kur të mundeni, jeni të lutur t'i hidhni një sy aktivitetit tim dhe të votoni [[Wikipedia:Administruesit#Kandidatura_vetiake|në seksionin përkatës '''në këtë faqe këtu''']].--[[Përdoruesi:Mr. Pseudo|<span style="background-color:olive"> '''Mr. Pseudo''' </span>]] [[Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo |'''diskuto''']] 8 mars 2015 00:28 (CET)