Ndryshimi mes inspektimeve të "29 Qershor"

116 bytes added ,  5 vjet më parë
→‎Lindje: shtim info
(→‎Lindje: shtim info)
 
* [[1798]] - [[Willibald Alexis]], letrar gjerman
* [[1801]] - [[Frédéric Bastiat]] teorist liberal francez, ekonomist dhe anëtar i asamblesë nacionale franceze.
 
* [[1886]] - [[Robert Schuman]],politikan francez