Dallime mes rishikimeve të "2015"

86 bytes added ,  6 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Wikidata interwiki)
v
 
== [[:Kategoria:Vdekje 2010|Vdekje]] ==
* [[14 Mars|14 mars]] - [[Petro Zheji]], arsimtar, përkthyes dhe studjues i gjuhës.
7.597

edits