Ndryshimi mes inspektimeve të "Kostandinopoja"

216 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Politika ==Ata kishin politika te ndryshme te cilat te gjitha drejtat i kishte mbreti
 
== Arkitektura ==Ata kishin mur shum të fort me i forti në kohen e mesjetes ato ishin shum të larta dhe kishin hapsir në mes 3 metra qe edhe nese hynte dikush ngecej në mes dy mureve të larta kjo beri qe muret të jen të forta
== Arkitektura ==
 
== Feja ==