Dallime mes rishikimeve të "2015"

33 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
== Ngjarje ==
Krijohet unioni euroasiatikeuro-aziatik
 
== [[:Kategoria:Lindje 2010|Lindje]] ==
 
== [[:Kategoria:Vdekje 2010|Vdekje]] ==
* [[14 Mars|14 mars]] - [[Petro Zheji]], arsimtar, përkthyes dhe studjuesstudiues i gjuhës shqipe.
Anonymous user