Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi:The Incredibles/Eksodi 1999 në Kukës"

ska përmbledhje të redaktimeve
| 9||Kampet total||Rrethi Kukës||34.216
|}
 
==Arsimi gjatë asaj periudhe===
Edhe pse ne gjendje të rëndë , në Kukës nuk mungojnë veprimtaritë kulturore dhe sportive. Me 13.05.1999 shkolla e mesme "Havzi Nela" e qytetit te Kukësit, organizoi krosin masiv me moto:
 
===Pasojat e Eksodit 1999 ne Kukës===
Anonymous user