Ndryshimi mes inspektimeve të "Andon Zako Çajupi"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Veprat ==
*'''[[Baba Tomorri]]''qe ndahet ne tre pjese: dashuria,atdheu dhe perralla te verteta dhe te rreme' (Kajro, {{L|1902}})
*'''[[Dhjata e vjetër e shfaqur]]''' - satirë
** ose '''[[Baba Musa lakuriqë]]'''
1

edit