Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Kolega2357"

U kthye versioni 1488705 i bërë nga Rrjedha (diskutimet)
(U kthye versioni 1488705 i bërë nga Rrjedha (diskutimet))
 
 
==Pershendetje mik i nderuar une kam kandiduar [[Përdoruesi:Koka11|Koka11]] për admin...==
 
--Rrjedha 23 Shkurt 2015 10:0807 (CET)[[Përdoruesi:Rrjedha|Rrjedha]], po kandidoj [[Përdoruesi:Koka11|Koka11]] për administrues edhe unë kërkoi një votë për kandidatin tim dhe po kërkoj mështetjen tënde. Faliminderit . me nderime
PS: Votimi bëhet këtu: WP:Kandidatura për administrues