Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lumi i Ebros"

ska përmbledhje të redaktimeve
(pgj.)
::: LIdhja nuk eshte reference, munde te jete burim por jo citim i burimit, edhe siq din ti me thene " nuk diun te gjith anglisht"--[[Përdoruesi:Planeti|Planeti]] ([[Përdoruesi diskutim:Planeti|diskutimet]]) 6 prill 2015 19:26 (CEST)
Siç e kam thënë, i gjithë artikulli vjen nga ai linku. Por nëse bëhesh kokë turku, atëherë e ndryshojmë.--[[Përdoruesi:Alboholic|Alboholic]] ([[Përdoruesi diskutim:Alboholic|diskutimet]]) 6 prill 2015 19:42 (CEST)
:Ta përsëris sërisht. Shko tek kategoritë e faqeve që kanë nevojë për punë dhe puno atje. Mos kritiko kot dhe pa vend përdoruesit aktiv. Vetëm sa po na bën të humbasim kohë.--<span style="font-size:14px;"><span style="font-family:trebuchet ms,helvetica,sans-serif;"><span style="background-color:#ffff00;">[[Përdoruesi:Mr. Pseudo|Mr.Pseudo]] <sup>[[Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo|Ç'kemi!?]]</sup></span></span></span> 6 prill 2015 19:45 (CEST)