Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo"

(.)
 
Te falenderoj lidhur me foton e ngarkuar. Shpresoj qe te behesh administrator sa me shpejte. --[[Përdoruesi:Sadsadas|Sadsadas]] [[Përdoruesi diskutim:Sadsadas|'''diskuto''']] 6 prill 2015 18:32 (CET)
 
== Grisja e faqeve të diskutimit pa përmbajtje ==
 
Mirëdita Mr. Pseudo! Sapo pyeta një administrator për këtë çështje. Dhe ai e ka mendimin e njëjtë si unë. [[Përdoruesi diskutim:Visi90#Grisja e faqeve të diskutimit që s'kanë përmbajtje ose që kanë përmbajtje pa vlerë|Shiko këtu, të lutem]]. Ditën e mirë.--[[Përdoruesi:Alboholic|Alboholic]] ([[Përdoruesi diskutim:Alboholic|diskutimet]]) 8 prill 2015 15:19 (CEST)