Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/2015/16"

Faqe e re: 120px|thumb|Aleksandër Moisiu ... të premten, të shtunën dhe të dielën në teatrin "Aleksandër Moisiu" Durrës ora 19:00 do të shfa...
(Faqe e re: 120px|thumb|Aleksandër Moisiu ... të premten, të shtunën dhe të dielën në teatrin "Aleksandër Moisiu" Durrës ora 19:00 do të shfa...)
(Pa ndryshime)