Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Greqishtja e lashtë"

(U kthye versioni 1110698 i bërë nga 79.106.106.14 (diskutimet))
:::::: E po, ke puna se ti ma vazhdove fjalinë. —[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|filozofi]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] <sub>([[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]])</sub> 2006 Prill 19 06:26 (UTC)
 
greqishtja e lashte eshte pasardhesja e shqipes ose me mire e ilirishtes gegenishte e cila eshte parardhesja e gjuhes greke.Politika e sotme nuk lejon qe studjuesit e gjuhes te mbrojne kete teze.Me cdo rruge do te perpiqen ta pengojne kete gje dhe te krijojne mendimin qe kjo teze nuk eshte e besueshme.
== SA PER PAK RREGULLIM ==
 
'''
NUK KA GREQISHTE TE LASHTE
KA GREQISHTE TE VJETER''' --[[Speciale:Kontributet/213.207.40.6|213.207.40.6]] 1 Prill 2009 14:15 (CEST)
 
::A po a? Hajt pra ti, masi që pe din, kallxona neve që nuk pi dijim shka osht [[Greqia e vjetër]]. Nashta u plakë e ka dekë.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 1 Prill 2009 15:36 (CEST)
 
== antikitetit ==
Anonymous user