Dallime mes rishikimeve të "Historia e Egjiptit"

v
Robot: Automated text replacement (-per +për )
v (Robot: Automated text replacement (-eshte +është))
v (Robot: Automated text replacement (-per +për ))
Egjipti është nje vend ku kryesisht ka pasur bij te izraelit dhe popullat koptase. Dihet se izraeltet ishin populli me i shtypur ne Egjypt, pasiq e faraonet e kishin shpallur perpër zote veten e tyre.
 
 
12.976

edits