Therepeli: Dallime mes rishikimesh

2 bytes removed ,  16 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
Faqe e re: {{Infobox ALB fshat| | foto harta=Noimage.png<!--240px--> | emri='''{{PAGENAME}}''' | banor= | qarku=Qarku i Beratit | rrethi=Rrethi i Skraparit |...
 
No edit summary
Rreshti 6:
| rrethi=[[Rrethi i Skraparit]]
| bashkia=[[Bashkia Poliçan]]
| komuna=[[Komuna e VendreshesëVendreshës]]
| posta=
| telefoni=
Rreshti 26:
 
== Shih dhe këtë ==
{{Komuna e VendreshesëVendreshës}}
 
== Lidhje të jashtme ==