Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha arabe"

16 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
→‎Shiko dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|ar}} using AWB (10903)
v (Robot: ar:لغة عربية is a featured article; Ndryshime kozmetike)
v (→‎Shiko dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|ar}} using AWB (10903))
[[Kategoria:Gjuhë|Arabisht]]
[[Kategoria:Arabët]]
 
{{Link FA|ar}}