Dallime mes rishikimeve të "Flamuri i Lituanisë"

16 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
→‎Shih dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|en}} using AWB (10903)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Reverted to revision 1321667 by Addbot on 2013-04-04T15:07:00Z)
v (→‎Shih dhe këtë: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|en}} using AWB (10903))
[[Kategoria:Flamujt e shteteve të Evropës|L]]
[[Kategoria:Lituani]]
 
{{Link FA|en}}