Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

v
→‎Referencat: All info is kept in Wikidata / removed a deleted template, removed: {{Link FA|ta}} using AWB (10903)
v (→‎Referencat: All info is kept in Wikidata / removed a deleted template, removed: {{Link FA|ta}} using AWB (10903))
[[Kategoria:Britani e Madhe|*]]
[[Kategoria:Shtete në Evropë|{{PAGENAME}}]]
 
{{Link FA|ta}}
[[Kategoria:Britania e Madhe dhe Irlanda Veriore]]