Dallime mes rishikimeve të "Kuranizmi"

94 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''''Kushdo që pranon tjetër pos Nënshtrimit si fe të tij, nuk do i pranohet, dhe në Përjetësi, do të jetë me dështakët.'''''
 
''[Kuran, 3:85] Per me teper shikoni'' http://www.masjidtucson.org/albanian/KuraniHadithiDheIslami.pdf
''[Kuran, 3:85]''
Anonymous user