Ndryshimi mes inspektimeve të "Mesxhidi Aksa"

16 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
→‎Shiko dhe: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|ar}} using AWB (10903)
v (shqip)
v (→‎Shiko dhe: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|ar}} using AWB (10903))
[[Kategoria:Feja islame]]
[[Kategoria:Xhami]]
 
{{Link FA|ar}}