Ndryshimi mes inspektimeve të "Bedair Jashari"

4 bytes added ,  6 vjet më parë
John McCain
(John McCain)
'''Bedair Jashari''' lindur nё [[Kumanova]] dhe nё moshёn 15 vjeçare filloi tё punonte rrobaqepёs nё [[Shkup]] me gjyshin e tij. Sot është rrobaqepёs i njohur dhe menaxher nё kompaninё “Bhambi’s” nё Manhattan.Nё mesin e personaliteteve tё njohuara amerikane tё cilëve u ka qepur ose modifikuar rrobat janё: Presidenti Bill Clinton, senatori [[John McCain]] qё ishte kandidat pёr president i Amerikёs nё zgjedhjet e parafundit presidenciale, aktorёt [[Pierce Brosnan]], [[Nicole Kidman]], Kim Victoria Cattrall e Hilary Duff, Calvin Klein (pronar i kompanise sё famshme me tё njejtin emёr) boksieri, George Foreman.
 
== Historia ==
112

edits