Ndryshimi mes inspektimeve të "Zef Bushati"

4 bytes added ,  5 vjet më parë
Lidhje të jashtme
(Lidhje të jashtme)
== Jeta personale ==
Është i martuar dhe ka dy femijë.
 
== Lidhje të jashtme ==
* https://sites.google.com/site/zbushati/
 
112

edits