Dallime mes rishikimeve të "Jakup Mato"

4 bytes added ,  6 vjet më parë
Josif Papagjoni
(Josif Papagjoni)
* Apostol Pango "[[Enciklopedia e Delvinës dhe Sarandës]]" [[Toena]] f 243 ISBN 99927-1-597-9
* Dalan Shapllo "Shikim tërësor i problematikes se satirës dhe te humorit" "[[Koha jone]]" e mërkure 11. tetor 2000 Tirana
* [[Josif Papagjoni]] "Mato tregon pardokset e satirës dhe te humorit", "[[Shekulli]]" e marte 23 janar 2001 Tirana
 
== Shih edhe ==
112

edits