Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
 
Aktualisht janë hartuar të gjitha kurrikulat sipas Zonës Europiane të Arsimit të Lartë. Sipas këtyre kurrikulave jepen diploma të nivelit të parë, diploma të nivelit të dytë, mastera të nivelit të parë, mastera të nivelit të dytë si dhe shkolla doktorate.
 
== Organizimi i Fakultetit ==
 
Anonymous user