Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

78 bytes added ,  5 vjet më parë
 
==Lidhje të jashtme==
*http://kalendar.gazetakritika.net//kalendari/calendar.php?mode=view&id=345
*[http://news.bbc.co.uk/onthisday/hi/dates/stories/june/19 BBC: On This Day]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->