Dallime mes rishikimeve të "4 Qershor"

104 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* [[1975]] - [[Angelina Jolie]] - [[Aktore]] nga [[ShBA]]
* [[1987]] - [[Visar Arifaj]] - politikan shqiptar dhe kryetar lexhendar
* 1997 – Dita e 154 e vitit, lindja e engjellit qe ndrryshoi jeten e dikujt, lindja e princesh Ildes.
 
== Vdekje ==