Ndryshimi mes inspektimeve të "FC Barcelona"

10 bytes removed ,  5 vjet më parë
Ka fituar shumicen e trofeve mbas vitit 2000 .Esht skuadra e 3 pas Real Madrid Dhe Milan Per Hisotri
(Ka fituar shumicen e trofeve mbas vitit 2000 .Esht skuadra e 3 pas Real Madrid Dhe Milan Per Hisotri)
| emri = FC Barcelona
| logoja = FC Barcelona.svg
| emri_i_plotë = FootballFc Club BarcelonaSkenderbeu
| llagapi = Barça, Blaugrana
| vendndodhja = [[Barcelona]], [[Spanja|Spanjë]]
Anonymous user