Dallime mes rishikimeve të "Selaniku"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 17,.832
|Popullsia = 363.987
|Popullsia_viti =
|Dendësia = 20.,412
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->