Ndryshimi mes inspektimeve të "Jadranka Kosor"

85 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
==Shih edhe këtë==
 
==Burimet==
*[http://www.kokaj.net/forum/showthread.php?t=3588/ Një dorëheqje enigmatike dhe një mbretëreshë moderne]
<references />
 
{{biografi-cung}}