Dallime mes rishikimeve të "Lavdari"

6 bytes removed ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
| rrethi=[[Rrethi i Skraparit]]
| bashkia=[[Bashkia Poliçan]]
| komuna=[[Komuna e VendreshësVendreshë]]
| posta=
| telefoni=
 
== Shih dhe këtë ==
{{Komuna e VendreshësVendreshë}}
 
== Lidhje të jashtme ==