Ndryshimi mes inspektimeve të "Messenger"

1 byte added ,  13 vjet më parë
v
Robot: Automated text replacement (-Per +Për )
v (Robot: Automated text replacement (-per +për ))
v (Robot: Automated text replacement (-Per +Për ))
'''Messenger''' është sistemi për mesagjeri i atypëratyeshëm dhe për shikim-konference e Microsoftit. Klienti për MSN Messenger është shperndar me version te ri se Windowsit, ate qe ka dermuar shum popullor perfundsishte. Ai është i thirrur shpesh thjeshtsisht MSN, edhe pse e perban vetem nje pjese te rjetë MSN.
 
PerPër te perdorur MSN Messenger, nuk është e nevojshem te keni nje korespondence ne Hotmail por duhet nje kont ne Microsoft Passport. Adressa e korespondences elektronike është pra identifikimi i perdoruesve ne kete sistem te Mesagjerise.
 
Disa programe jan krijuar qe te lejojne perdoruesve te perdorojne rejten e MSN Messenger pa e perdoruar klientin zyertar. Ndermjet tyre, e gjejme :
12.976

edits