Dallime mes rishikimeve të "Sergio Ramos"

112 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (zevendesim, replaced: një futbollistë → një futbollist using AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
===Kombëtarja===
=== Personale ===
== Jeta personale ==sergio eshte i martuar me pilar rubion dhe kane nje femije. Sergio se shpejti do te behet baba per here te dyte
== Jeta personale ==
 
==Referenca==
{{reflist|2}}
Anonymous user