Ndryshimi mes inspektimeve të "Gent Strazimiri"

7 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
Bot: Replacements: fix URL prefix
v (Bot: Replacements: fix URL prefix)
}}
 
'''Gent Strazimiri''' (lindur më [[6 tetor]] [[1972]] në [[Tirana|Tiranë]]) është deputet i [[Partia Demokratike (Shqipëri)|Partisë Demokratike]] në [[Kuvendi i Shqipërisë|Kuvendin e Shqipërisë]] dhe Sekretar i Grupit Parlamentar të PD-së.<small><ref> <small>[http://www.cec.org.al/Portals/0/Documents/CEC%202013/zgjedhje-per-kuvend/2013/zgjedhje_2013_web/lidhja1.pdf KQZ Rezultatet Përfundimtare të Zgjedhjeve për Kuvendin e Shqipërisë 2013]</small></ref><ref><small>[http://http://www.parlament.al/web/STRAZIMIRI_Gent_10839_1.php Kuvendi i Shqipërisë - Jetëshkrimet e deputetëve] <small></ref></small>