Ndryshimi mes inspektimeve të "Deçani"

2 bytes added ,  5 vjet më parë
U kthye versioni 1549971 i bërë nga 46.99.58.110 (diskutimet)
(Pasi faqen ne gjuhe angleze per fshatin serbet vazhdojne t'a kthejne ne versionin e tyre, e ndryshova ate me linkun e saj ne shqip e cila eshte duke u kontrolluar dhe se shpejti do te pasohet si e plote.)
(U kthye versioni 1549971 i bërë nga 46.99.58.110 (diskutimet))
 
== Gjeografia ==
'''Fshatrat :''' [[Irzniq]], [[Dranoc]], [[LLoqan]], [[Voksh]], [[Pobergjë]], [[Prejlep]], [[Isniq]], [[Strellc]], [[Lëbushë]], [[Carrabreg i UlëtPoshtem]], [[Carrabreg i Eperm]], [[Gllogjan]], [[Llukë e Ulët]], [[Lukë e Epërm]], [[Lumbardh]], [[Kodrali]], [[Dubovik]], [[Shaptej]], [[Gramaqel]], [[Jasiq i Ulët]], [[Rastavicë]], [[Baballoq]], [[Hulaj]], [[Maznikë]], [[Dashinoc]], [[Pozhar]], [[Ratish i Ulët]], [[Ratish i Epërm]], [[Prapaqan]], [[Dubravë]], [[Sllup]], [[Prekulluk]].
 
== Ekonomia ==
Anonymous user