Ndryshimi mes inspektimeve të "Ismail Kadare"

458 bytes added ,  5 vjet më parë
=== Në gjuhë të huaj ===
 
Shumica e veprave të Ismail Kadaresë janë përkthyer e botuar në mbi 45 gjuhë të botës dhe janë pritur shumë mirë nga publiku lexues. Ai është shkrimtari shqiptar më i njohur në botë. a RIJ I PELQENTE TE HANTE PLERA DHE PLER ISHTE PER VETE POR AI ISHTE BAD BOY :| AI NUK KISHTE NEN E BABA POR ISHTE JETIM ME MAMIN E ME BABIN POR AI QANTE VAZHDIMISHT KAOT PA LIDHJE SEPSE DONTE NJE QEN SI VETJA E VET IDIOT BUDALLA TE GJITH E SHIKONIN ME HABI DHE THOSHIN PSE KY ESHT SHKRIMTAR NUK KAM MUNDESI PORRRRRRRRRRRRRR AI E HANTE SHUM MUTINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN EDHE PINTE URINEN E MACES SI UJN
 
== Njohja dhe vlerësimi ndërkombëtar ==
Anonymous user