Dallime mes rishikimeve të "Sotiraq Bratko"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Filmografia ==
1973: Brazdat ne rolin e Skënder 1976: Perballimi rolin e punetorit te fabrikes
1977: Flamur në dallgë ne rolin e mekanikut Vaso
1978: Nusja dhe shtetrrethimi ne rolin e Petrit
Anonymous user