Dallime mes rishikimeve të "Feja"

1 byte removed ,  5 vjet më parë
:#Mos kij Perëndi tjetër përpara meje
:#Mos bëj skulptura ose piktura edhe t’i lutesh dhe t’i adhurosh në vend të Perëndisë.
 
 
== Lista e feve kryesore boterore ==
Anonymous user