Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

288 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 15 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1153043 nga Tëfcí)
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''Zajmina Vasjari''' lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]],. iMban përkettitullin shenjëse “Miss GaforresShqipëria dhe2002”. ështëBukuroshja njënga natyrëDurrësi, mori mjaftkurorën e qetë. Ngjyrabukurës e preferuarvendit ështëditën e bardhalindjes dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrësaj.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
== Galeri ==
Figura:Zajmina-vasjari-020-500.jpg
</gallery>
{{cung}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]