Ndryshimi mes inspektimeve të "Parajsa"

20 bytes added ,  5 vjet më parë
Sipas argumenteve Islame parajsa është një vend i ndarë ku njerëzit do të ndahen sipas përkushtimit dhe devotshmërisë në nivele të ndryshme të parajsës.
== Parajsa në judaizëm ==
==Parajsa sipas BIBLES dhe besimi i Dëshmitarëve të Jehovait==
 
Parajsa
Anonymous user