Ndryshimi mes inspektimeve të "Sahara Perëndimore"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Ndërsa zona mund të përjetojnë përmbytjet në pranverë, nuk ka lumenj të përhershëm. Në herë një cool off-shore aktual mund të prodhojë mjegull dhe vesë rëndë.
 
 
 
 
[[Kategoria: Shtete]]
Anonymous user