Ndryshimi mes inspektimeve të "Kripa"

6 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Kripa e detit nuk ka strukture kristaline elektrike si rrjedhim ska energji por ka te gjith elementet kimik pra 84 e bashke me to ka edhe shum element metalik e pislliqe te ndryshme nga industrite qe derdhin mbeturinat ne det .
Keto element thithen bashke me kripen dhe provokojne semundje te ndryshme ne orgorganizem sidomos ne tru.
 
[[Kategoria:Gatime]]
Anonymous user