Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

42 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''1001 Nete''' eshteështë njenjë album i kerkuarkërkuar shume nga fansat e ish kengetareskëngëtares tone [[Donika Gashi]], eshteështë publikuar me [[3 dhjetor]] te vitit [[2000]].
 
Ky album mban 12 kengekënge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
==Kenget==
 
*01.[[Nisu nga vetvetja]]
== Këngët ==
*02.1001 Nete
*01 1. [[Nisu nga vetvetja]]
*03.E lire jam
*02 2. 1001 Nete
*04.Ndjehem e lumtur
*05 3.Asgje mosE melire pyetjam
*04 4. Ndjehem e lumtur
*06.Alkapone
* 5. Asgjë mos me pyet
*07.Koha jone
*06 6. Alkapone
*08.Eni vajza
*07 7. Koha jone
*09.Me mua nuk eshte lehte
*10 8.Qdo gjeEni mbaroivajza
*09 9. Me mua nuk eshteështë lehte
*11.1001 Nete (Remix)
* 10. Çdo gjë mbaroi
*12.Heren e pare kur te takova (Iliret)
* 11. 1001 Nete (Remix)
* 12.Heren Herën e pare kur te takova (Iliret)