Ndryshimi mes inspektimeve të "Kotka"

539 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Qytet |Qyteti = Kotka |Emri në gjuhën vendase = {{lang|fi|Kotkan kaupunki}} |Lloji i vëndbanimit = Qytet |Pamje = Kotkansaari1.jpg |Përshk...)
 
|Provinca =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 949.74 <ref name="total_area">{{Cite web |url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls |title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 |accessdate= 9 mars 2011 |publisher= Land Survey of Finland |format= PDF |language= Finlandisht, Suedisht}} </ref>
|Sipërfaqja = <!-- Sipërfaqja -->
|Popullsia = 54,441<ref name="population_count">{{Cite web |url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015|publisher=Population Register Center of Finland|language=Finlandisht, Suedisht|accessdate=17 korrik 2015}}</ref>
|Popullsia = <!-- Popullsia -->
|Dendësia =
|Lartësia =