Ndryshimi mes inspektimeve të "Kotka"

40 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
 
'''Kotka''' ({{lang-fi|Kotkan kaupunki}}), është një [[Komunat e Finlandës|komunë]] në [[Finlanda|Finlandë]]. Është e vendosur në provincën , dhe është pjesë e rajonit [[Kymenlaakso]].
== Referencat ==
{{reflist}}