Ndryshimi mes inspektimeve të "Agronomia"

58 bytes added ,  4 vjet më parë
gjera te thjeshta
(gjera te thjeshta)
== Bujqesia eshte dege ekonomike e cila merret me shfrytezimin e tokes me kultivimin e bimeve dhe bagetis nga te cilat fitohen produkte me origjine bimore dhe shtazore.Bujqesia eshte lidhur me mbjelljen e hashashit.Ne bulqize ==
 
[[Agrikultura]]
 
Anonymous user