Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

2 bytes removed ,  5 vjet më parë
Shtova permbajtje
(Refuzoi 5 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1546410 nga Olsi)
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| PREFIKSI = 83
| FAQJA_ZYRTARE = [http://www.bashkiapogradec.gov.al Bashkia e Pogradecit]
| KRYETARI = [[ArtanEduart ShkëmbiKapri]]
| PARTIA = PSPD
| SKEDA_EMBLEMA =
| IATA = TIA
Anonymous user