Hape menynë kryesore

Changes

1.349 bytes removed ,  12 vjet më parë
: <small>{{cung}}</small>
 
Mustafë Hoxha Nishefci ishte i lindur ne Nishecf gjatë jetes se tij i sherbeu vendit me armë ne dorë
==Shiko dhe==
* [[Wikipedia:Artikulli cung perfekt]]
* [[Wikipedia:Cunget më të dëshiruar]]
* [[Wikipedia:Faqet që kanë nevojë për kujdes]]
 
<!-- Këto më poshtë janë për lidhjet me gjuhët e tjera -->
[[ar:ويكيبيديا:بذرة]]
[[be:Вікіпэдыя:Накід]]
[[ca:Viquipèdia:Esborrany]]
[[cs:Wikipedie:Pahýl]]
[[da:Wikipedia:Udvide en stub]]
[[de:Wikipedia:Stub]]
[[en:Wikipedia:Find or fix a stub]]
[[es:Wikipedia:Encontrar o fijar un esbozo]]
[[eo:Vikipedio:Trovi aux ripari stumpon]]
[[fo:Wikipedia:Stubbi]]
[[fr:Wikipédia:Bouchon]]
[[ga:Vicipéid:Stumpa]]
[[he:ויקיפדיה:קצרמר]]
[[id:Wikipedia:Tulisan rintisan]]
[[is:Wikipedia:Stubbar]]
[[it:Aiuto:Abbozzo]]
[[ja:Wikipedia:スタブ]]
[[jv:Wikipedia:Stub]]
[[ko:위키백과:토막글]]
[[ku:Wîkîpediya:Şitl]]
[[kw:Wikipedia:Stokk]]
[[ms:Wikipedia:Rencana stub sempurna]]
[[nds:Wikipedia:Stubben]]
[[nl:Wikipedia:Beginnetje]]
[[no:Wikipedia:Stubb]]
[[pl:Wikipedia:Zal%C4%85%C5%BCek artyku%C5%82u]]
[[pt:Wikipedia:Esboço]]
[[ro:Wikipedia:Găseşte şi repară un ciot]]
[[ru:Википедия:Болванка статьи]]
[[simple:Wikipedia:Stub]]
[[sk:Wikipédia:Stub]]
[[sl:Wikipedija:&#352;krbina]]
[[sv:Wikipedia:Stumpartikel]]
[[tl:Wikipedia:Maghanap o magkumpuni ng stub]]
[[tr:Wikipedia:Madde taslağı]]
[[vi:Wikipedia:Bài mớm]]
[[wa:Wikipedia:Djermons]]
[[zh:Wikipedia:小作品]]
[[zh-min-nan:Wikipedia:Phí]]
[[Category:Wikipedia|Cung]]
Anonymous user